Platební podmínky

V nabídce máme několik možností platby za zboží. Díky implementované platební bráně můžete Vaši objednávku uhradit ihned po jejím vytvoření a nemusíte tak čekat na přepravní firmu s platbou v hotovosti. Zde je uveden přehled možností platby v našem internetovém obchodě.

Dobírka

Nejčastější způsob platby. Vaše objednávka je zaslána přepravní firmou na zadanou adresu a platíte až při jejím převzetí.


Převodním příkazem

Nejrychleji rostoucí způsob platby za zboží. Při platbě převodním příkazem můžete využít dvě možnosti platby.
1.Platbu on-line - Internet banking, kdy dojde k okamžitému převodu peněz. Jedná se o moderní a rychlý způsob placení, nemusíte manipulovat s penězi, a navíc ušetříte na poštovném a poplatcích za dobírku.Pro využití tohoto způsobu platby musíte mít zřízen účet a povoleny platby na internetu v některé z následujících bank: Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., Reiffeisen Bank a.s., ČSOB a.s., mBank a.s., GE Money bank a.s., Fio banka a.s., ZUNO bank a UniCredit Bank a.s.Po potvrzení objednávky u nás budete přesměrováni na stránku banky, kde jen vyplníte Vaše přihlašovací údaje do internet bankingu. Všechny údaje včetně částky jsou již před vyplněny, proto jen zkontrolujete údaje a platbu pomocí přihlašovacích údajů potvrdíte.
2.Platbu off-line můžete využít pokud nemáte účet u výše zmiňovaných bank nebo nechcete platit okamžitým převodem. V tomto případě vyberete na platební bráně možnost "další banky" a následně "jiná banka". Na Vaši e-mailovou adresu bude odeslán platební příkaz, který zaplatíte ve Vaší bance. Při použití této metody je nevýhodou, že zboží odešleme na Vaši adresu až po připsání peněz na náš účet, což zpravidla trvá 2 - 4 dny.


Platební karta

Platba kreditními a debetními kartami VISA, VISA Electron *, EuroCard, MasterCard. Tento způsob platby umožňuje on-line zaplatit za zboží bez ohledu na banku, kterou využíváte. Navíc ušetříte na poštovném a poplatcích za dobírku a urychlíte způsob expedice zboží z našeho skladu. Na platební bráně zadáváte údaje o Vaší platební kartě. Vzhledem k tomu, že se jedná o citlivé údaje, doporučujeme při jejich zadávání dodržet zásady bezpečného používání platebních karet.


Přepravní podmínky

Zboží objednané na e-shopu si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce a to bez účtování jakéhokoliv poplatku. V případě, že zboží zasíláme na Vámi zadanou adresu, využíváme služeb České pošty,expresní přepravy PPL nebo Geis. Pro některé druhy zboží se nabízí jen jeden přepravce a to v závislosti na rozměrech a hmotnosti zboží. U některých zvýhodněných výrobků nabízíme naopak přepravu zdarma. Tabulka zobrazuje přepravné, které účtujeme k jednotlivým typům přepravy, v závislosti na hmotnosti objednávky. V případě opakovaného zaslání zásilky, z důvodu jejího nepřevzetí, Vám bude účtováno další přepravné. Ceny přepravného jsou uvedeny včetně DPH. Balné neúčtujeme.

PPL

přeprava  s dobírkou

do 10 kg

139 Kč

do 50 kg

159 Kč

přeprava  bez dobírky

do 50 kg

119 Kč

Česká pošta

Balík do ruky s dobírkou

do 15 kg

130 Kč

do 30 kg

149 Kč

do 50 kg

169 Kč

Balík do ruky bez dobírky

do 30 kg

115 Kč

do 50 kg

149 Kč

Balík na poštu s dobírkou

do 15 kg

120 Kč

do 30 kg

130 Kč

Balík na poštu bez dob.

do 30 kg

105 Kč

Geis

Přeprava neskladného zboží s dobírkou i bez dobírky

do 30 kg

139 Kč

do 49 kg

349 Kč

do 70 kg

490 Kč

nad 70 kg

999 Kč

Osobní odběr

hotově

0 Kč